На Хорошевському шосе побудують торговий центр за 360 мільйонів доларів
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

На Хорошевському шосе побудують торговий центр за 360 мільйонів доларів

16.02.2013, 13:33:21

tvixbox.com

Перетин Хорошевського шосе і 4-ї Магістральної вулиці Компанія "ТПС Нерухомість" має намір побудувати великий торгово-розважальний центр на перетині Хорошевського шосе і 4-й Магістральної вулиці у Москві. Як повідомляє exeapartments.com, обсяг інвестицій в проект складе близько 360 мільйонів доларів.

Компанія вже придбала земельну ділянку під забудову площею 2,5 гектара. Зараз ведуться передпроектні роботи і розробляється архітектурна концепція ТРЦ.

Читайте також:

Передбачається, що загальна площа п'ятирівневого об'єкта складе 130 тисяч квадратних метрів (орендна - 50 тисяч "квадратів"). До складу комплексу увійдуть торгова галерея, продуктовий супермаркет, гіпермаркет побутової техніки, багатозальний кінотеатр, зона розваг для дітей, фудкорт і паркінг на 1200 машиномісць. Відкриття ТРЦ заплановане на кінець 2015 року.

"ТПС Нерухомість" була заснована у 2004 році і спеціалізується на спорудженні торгових об'єктів. В даний час під управлінням компанії близько 900 тисяч квадратних метрів. Серед проектів забудовника - ТРЦ "Галерея Краснодар" і "Галерея Новосибірськ", "МореМолл" у Сочі, Ocean Plaza в Києві, ТРЦ на Кутузовському Проспекті у Москві.