Держдума пообіцяла негайно продовжити безкоштовну приватизацію житла
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

Держдума пообіцяла негайно продовжити безкоштовну приватизацію житла

17.02.2013, 23:33:21

tvixbox.com

Приватизація житла Пропозиція президента Росії Володимира Путіна про продовження безкоштовної приватизації державного і муніципального житла буде негайно прийнята Державною думою. Про це заявив віце-спікер Держдуми Сергій Нєверов.

Він уточнив, що йдеться про внесення поправок в закон "Про введення в дію Житлового кодексу".

Читайте також:

Раніше прес-секретар глави держави Дмитро Пєсков заявив телеканалу "Росія 24", що Володимир Путін вважає за доцільне продовжити безкоштовну приватизацію житлового фонду для всіх категорій громадян орієнтовно на два роки. За його словами, дане питання є соціально значущим і стосується дуже великої кількості людей. При цьому Пісків відзначив, що у громадян "часу було неабияке для того, щоб всі приватизаційні процедури завершити".

Безкоштовна приватизація житлового фонду стартувала в Росії в 1992 році. Спочатку передбачалося, що вона завершиться 1 січня 2007 року, проте її терміни двічі продовжувалися (до 1 березня 2010 року, потім до 1 березня 2013 року). За оцінками експертів, в даний час в країні приватизовано 70-80 відсотків квартир.

Раніше Держдума неодноразово розглядала можливість продовження приватизації. Ряд депутатів пропонував зробити її безстроковою, інші виступали за продовження процедури тільки для певних категорій громадян, зокрема, військовослужбовців.

Після закінчення безкоштовної приватизації, для того, щоб стати власником квартири, що знаходиться в соціальному наймі, її буде необхідно викупити у держави. Ця процедура, проте, поки що не пропрацьована, перш за все, тому що не визначена викупна вартість приміщень.