Названі типові сфери діяльності іпотечних позичальників Москви
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

Названі типові сфери діяльності іпотечних позичальників Москви

16.02.2013, 13:33:21

tvixbox.com

Іпотека Майже чверть громадян, що узяли в 2012 році іпотечний кредит на покупку квартири в новобудовах Москви і найближчого Підмосков'я, працює у сфері оптової і роздрібної торгівлі. Про це з посиланням на власні дані повідомляє компанія "Домус фінанс".

На другій позиції опинилися клієнти, сферою діяльності яких є будівництво, нерухомість і виробництво будматеріалів. На них припапало 13 відсотків від тих, що узяли іпотеку. Третє місце дісталося працівникам сфери банківських послуг і страхування (11 відсотків).

Читайте також: Аренда помещений под магазин аренда торговых площадей.

Згідно з оглядом, на четвертій сходинці рейтингу розташувалися клієнти, що працюють у сфері транспорту і логістики (8 відсотків позичальників). П'яте місце поділили фахівці з інформаційних технологій і працівники сфери послуг, громадського харчування і ЖКГ (по 7 відсотків). Далі йдуть працівники сфери науки і освіти (6 відсотків), важкої промисловості (3,2 відсотка), юридичних послуг і металургії (по 2,6 відсотка)

Співробітники ЗМІ, реклами, маркетингу і PR становлять 2,5 відсотка позичальників, сфери туризму - 2,4 відсотка, силових/правоохоронних органів і галузі охорони здоров'я - по 2,2 відсотка, легкої промисловості - 2,1 відсотка, паливно-енергетичного комплексу - 2 відсотки. Замикають список громадяни, що працюють у галузі фармацевтики і хімічної промисловості (1,7 відсотка) і сфері культури і мистецтва (1,5 відсотка).

Як відзначають експерти, кількість іпотечних позичальників в тій або іншій сфері діяльності пов'язане, зокрема, з можливістю підтвердження офіційного доходу. З цієї причини в рейтинг не потрапили індивідуальні підприємці.

Раніше в компанії "Главмосстрой-Нерухомість" повідомляли, що в 2012 році 42 відсотки іпотечних кредитів на покупку житла в столиці узяли жінки, тоді як частка чоловіків склала 32 відсотки. Обсяг, що залишився, припав на операції, за якими кредит був оформлений на сімейну пару.

За даними Центробанку РФ, минулого року в Росії було видано іпотечних кредитів на 1,014 трильйонів рублів, що на 45,5 відсотка перевищує показник за 2011 рік. Середня ставка зросла на 0,4 процентного пункту і склала 12,3 відсотка.