За маєток режисера "Розвіяних вітром" попросили 29,5 мільйонів доларів
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

За маєток режисера "Розвіяних вітром" попросили 29,5 мільйонів доларів

17.02.2013, 23:33:21

tvixbox.com

Маєток Moraga Vineyards Маєток в елітному районі Лос-Анджелеса Бель-Ейр, побудований режисером фільмів "Розвіяні вітром" і "Чарівник з країни Оз" Віктором Флемінгом, виставлений на продаж за 29,5 мільйонів доларів. Про це пише oskarkino.net.

Маєток Moraga Vineyards розташований на земельній ділянці в 5,3 гектара (за даними The Los Angeles Times - 6,5 гектара). На цій території знаходяться головний особняк площею 700 квадратних метрів, в якому є три спальні і чотири ванні кімнати, будинок для гостей (дві спальні і дві ванни), басейн і сад.

Читайте також:

Флемінг придбав землю, на якій обладнав ранчо, на початку 1930-х років. У 1959 році маєток придбали нинішні власники, подружжя Джонс. Надалі вони організували там бізнес з виробництва вина. В даний час виноградники займають значну частину маєтку, а поряд з основною садибою розташована виноробня з дегустаційною кімнатою і льохом для зберігання вина.

Віктор Флемінг зняв понад 40 фільмів, а в 1940 році він одержав премію "Оскар" як кращий режисер за мелодраму "Розвіяні вітром". Флемінг помер від серцевого нападу в 1949 році.