У Підмосков'ї з'явиться "французьке" клубне селище
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

У Підмосков'ї з'явиться "французьке" клубне селище

13.03 13:22

Місце розташування клубного селищаУ Підмосков'ї буде побудований малоповерховий житловий комплекс класу бізнесу, спроектований французьким архітектором Антоні Дратую. Проект на виставці MIPIM в Каннах представила компанія "Кортрос" (раніше "Ренова-БудГруп").

ЖК розташується недалеко від села Арістово на П'ятницькому шосе (Красногорський район Московської області). До його складу увійде декілька десятків шестиповерхових клубних будинків сукупною площею 76 тисяч квадратних метрів, а також об'єкти соціальної інфраструктури

Передбачається, що загальний об'єм інвестицій в проект перевищить 100 мільйонів доларів. Про терміни будівництва кварталу не повідомляється.

Читайте також:

Про те, що "Ренова-БудГруп" (будівельна "дочка" холдингу "Ренова" Віктора Вексельберга) провела ребрендинг і називатиметься "Кортрос", стало відомо на початку березня 2013 року. Президент компанії Веніамін Голубицький пояснював це, зокрема, бажанням вийти на біржу в 2016 році. В даний час портфель проектів "Кортрос" налічує більше 16 мільйонів "квадратів" в столичному регіоні, Петербурзі, Єкатеринбургу, Челябінську, Пермі, Ярославлі, Краснодарі, Сочі.