На Ленінградському проспекті відкрився великий бізнес-центр
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

На Ленінградському проспекті відкрився великий бізнес-центр

12.02 14:16

Бізнес-центр SkyLightУ вівторок, 12 лютого 2013 року, відбулася урочиста церемонія відкриття бізнес-центру SkyLight, розташованого на Ленінградському проспекті в Москві. Про це мовиться в повідомленні компанії "Галс-Девелопмент", яка є девелопером проекту.

Загальна площа офісного комплексу класу А складає 111 тисяча квадратних метрів (орендна - 58 тисяч "квадратів"). БЦ складається з двох 27-поверхових будівель, сполучених п'ятиповерховою стілобатною частиною. Обидві башти комплексу мають однакову висоту (109,2 метра). Інфраструктура центру включає торгову зону, відділення банків, ресторани, кафе і підземний паркінг на 712 машиномісць.

Читайте також:

Орендарем башти А бізнес-центру SkyLight є компанія Mail.Ru Group, яка займе в комплексі майже 30 тисяч "квадратів". Ця операція стала найбільшій на ринку комерційній нерухомості Москви в 2011 році.

На церемонії відкриття БЦ "Галс-Девелопмент" підписала два договори з першими орендарями башти Б. Ними стали IT-компанія INLINE Technologies (займе більше 5000 квадратних метрів на 11-15 поверхах) і російський підрозділ німецького виставкового концерну Messe Frankfurt (близько 1000 "квадратів"). Обидві угоди підписані строком на 10 років.