За рік нерухомістю в Дубаї обзавелися майже 900 росіян
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

За рік нерухомістю в Дубаї обзавелися майже 900 росіян

12.02 13:20

ДубайУ 2012 році власниками земельних ділянок, приватних будинків і квартир в еміраті Дубай в ОАЭ стали 894 громадяни Росії. Про це мовиться в повідомленні управління нерухомого майна емірату.

На покупку нерухомості росіяни витратили 2,35 мільярдів дірхамів (близько 644 мільйонів доларів). Це дозволило їм стать п'ятими серед іноземних громадян за об'ємом інвестицій в нерухомість Дубая.

Найбільшими іноземними інвесторами за підсумками минулого року виявилися представники Індії вклали в нерухомість Дубая 8,6 мільярда дірхамів (2,4 мільярдів доларів). На другій позиції розташувалися громадяни Великобританії (1,4 мільярдів доларів), на третій - Пакистану (1,1 мільярдів доларів).

Читайте також:

Всього в 2012 році іноземні громадяни витратили на придбання землі і житла в еміраті приблизно 16 мільярдів доларів. Громадяни ОАЭ при цьому вклали в покупку нерухомості всього 3,6 мільярдів доларів.

За інформацією міжнародного агентства нерухомості Gordon Rock, з погляду покупки зарубіжної нерухомості для мешкання в 2012 році найбільш популярними у росіян були Болгарія, Іспанія, Чорногорія, Німеччина і Латвія. Тих, хто купує нерухомість в інвестиційних цілях, привертають головним чином Німеччина, Великобританія, США, Швейцарія і Австрія.