Біля "Лосиного острова" почали будувати житловий комплекс бізнес-класу
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

Біля "Лосиного острова" почали будувати житловий комплекс бізнес-класу

12.02 11:59

Соколиний фортКомпанія "Донбуд" приступила до будівництва житлового комплексу (ЖК) класу бізнесу "Соколиний форт", який розміститься в 400 метрах від національного лісопарку "Лосиний острів" в Москві. Про це мовиться в повідомленні забудовника.

ЖК загальною площею 39,6 тисяч квадратних метрів розташується за адресою: 1-а М'ясниковська вулиця, володіння 2. Комплекс на 252 квартири буде трисекційною будівлею змінної поверховості (13-17-19 поверхів) з дворівневим підземним паркінгом. В рамках проекту також планується упорядкувати прилеглу до ЖК територію.

Читайте також:

Завершити будівництво передбачається в першому кварталі 2015 роки. Об'єм інвестицій в проект не розкривається. Фінансовим партнером забудовника виступить його основний власник банк ВТБ.

"Донбуд" був заснований Максимом Блажком і Дмитром Зеленовим в 1994 році. У 2010 році в результаті реструктуризації заборгованості холдинг розділився на компанії "Дон-Буд-інвест" (житлові проекти) і "ДБ Девелопмент" (комерційна нерухомість). Контроль над першою одержав ВТБ, над другою - структури Ощадбанку.

Портфель поточних проектів компанії включає близько 3,5 мільйонів квадратних метрів житлової нерухомості. Найбільш відомі реалізовані проекти – житлові комплекси "Яскраво-червоні Вітрила", "Воробйові Гори", "Тріумф-Килим", "Будинок на Мосфільмівській".