Підмосковна "вторинка" подорожчала в доларах на 3 відсотки
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

Підмосковна "вторинка" подорожчала в доларах на 3 відсотки

12.02 11:02

Вторинне житло у Московській областіУ січні 2013 року середня ціна пропозиції на ринку вторинного житла Московської області збільшилася на 1,4 відсотка і склала 86,9 тисячі рублів за квадратний метр. Як мовиться в огляді компанії "МІЭЛЬ", в доларовому еквіваленті середньозважена вартість "квадрата" зросла на 2,9 відсотка до 2829.

За словами експертів, найбільше подорожчали трикімнатні квартири (+1,9 відсотка), типові панельні (+2,1 відсотка) і панельні будинки з малою кухнею (+2,3 відсотка), квартири економ класу (+1,5 відсотка). У територіальному розрізі максимальний приріст зафіксований в середньому і дальньому поясах Підмосков'я (2 і 1,7 відсотки відповідно).

Читайте також:

Згідно дослідженню, об'єм пропозиції "вторинки" за місяць скоротився на 5,7 відсотка і склав 51,9 тисячі квартир. При цьому частка нових об'єктів в загальному об'ємі виросла з 15,5 до 26,7 відсотка, а їх вартість опинилася на 1,4 відсотка вище за середні показник по області.

Раніше в "МІЭЛЬ" повідомляли, що за станом на січень вартість найдорожчої квартири на вторинному ринку житла Підмосков'я складає 37 мільйонів рублів. Це восьмикімнатна квартира площею 335 квадратних метрів на сьомому поверсі 11-поверхового будинку в Митіщах.

Найдорожча квартира Московської області, виставлена в даний час на продаж ("троячка" площею 56,4 квадратних метра в місті Рошаль), пропонується за 750 тисяч рублів.