У компанії Полонського запустили аудиторську перевірку
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

У компанії Полонського запустили аудиторську перевірку

13.03 14:27

ПотокАкціонери корпорації Potok (що була Mirax Group), підконтрольної бізнесмену Сергію Полонському, ухвалили рішення провести незалежну аудиторську перевірку. Як мовиться в повідомленні девелопера, з її допомогою планується довести факти порушень, допущених колишнім головою правління і гендиректором компанії Олексієм Алякіним.

Також аудитори вивчать загальний фінансовий стан компанії і портфель її активів. Як відзначає прес-служба Potok, "надалі зібрані дані можуть бути використані при доказі незаконних дій попереднього керівництва, а також для можливого закладу кримінальної справи".

Співвласник банків "Пушкіно" і "Кедр" Олексій Алякін управляв бізнесом Potok з осені 2012 роки. Пізніше стало відомо, що він має намір стати єдиним власником девелопера, викупивши акції у Полонського (75 відсотків) і міноритаріїв (партнера компанії Максима Темникова, що управляє, власника групи "Адамант" Володимира Голубєва і акціонера Aeon Corporation Романа Троценка). Повідомлялося, що з Полонськім підписано попередню угоду про операцію, а з рештою акціонерів досягнуті усні домовленості.

Читайте також:

У лютому поточного року Полонській, з початку січня що знаходиться під вартою в Камбоджі, по електронній пошті розпорядився звільнити Алякіна і всіх лояльних йому співробітників. У результаті на посаду голови правління був призначений адвокат Олександр Добровінський, а гендиректором став Мирон Шакіра.

У другом своїй заяві Полонській відзначив, що всі ініційовані Алякіним операції носили незаконний характер і є недійсними. За словами підприємця, банкір ввів його в оману, оскільки не планував виконувати зобов'язання по покупці акцій, сприяв виведенню активів компанії і максимально довгому перебуванню Полонського у в'язниці.