У Підмосков'ї хочуть понизити висоту будинків
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

У Підмосков'ї хочуть понизити висоту будинків

13.03 15:09

Будинки у Підмосков'їВ ході круглого столу, що пройшов в Каннах на міжнародній виставці МIPIM, провідні забудовники "нової Москви" і області в черговий раз заявили, що власті регіону повинні узяти на себе витрати по створенню інфраструктури для крупних житлових масивів, що зводяться на території столичного регіону.

Президент групи компаній "Мортон" Олександр Струмків відзначив, що в даний час крупні компанії будують об'єкти інфраструктури, зокрема дитячі сади, школи і поліклініки, за свій рахунок.

Генеральний директор компанії "МІЦ-Девелопмент" Сергій Хорошков, у свою чергу, нагадав, що власті Підмосков'я наклали мораторій на всі будівництва для перевірки їх законності. Також топ-менеджер відзначив, що плани чиновників по зменшенню висотності новобудов до 8-9 поверхів не вирішать питання забудови регіону. "Висотність і щільність забудови ніяк не зв'язані", - сказав він.

Великі девелопери московського регіону давно наполягають на тому, щоб власті узяли на себе будівництво інфраструктури в крупних мікрорайонах. За їх словами, це дозволить підвищити темпи робіт і понизити вартість квадратного метра.

Читайте також:

В рамках ревізії всіх діючих контрактів на зведення житла, запущеної на початку березня тимчасово виконуючим обов'язки губернатора Підмосков'я Андрієм Воробйовим, власті мають намір, в першу чергу, перевірити проекти саме на наявність інфраструктури. На час ревізії видача нових дозволів на будівництво припинена. Як відзначав Горобців, надалі вони видаватимуться тільки після визначення необхідного об'єму інфраструктури.

У свою чергу, мер столиці Сергій Соб'янін на відкритті стенду Москви на МIPIM заявляв, що власті планують вкладати серйозні засоби в створення інженерної і соціальної інфраструктури на території "нової Москви".