Іпотеку визнали доступною 20 відсотків росіян
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

Іпотеку визнали доступною 20 відсотків росіян

13.03 16:23

ІпотекаВ даний час житло по іпотеці в Росії можуть дозволити собі купити 20 відсотків громадян. Про це заявила старший аналітик компанії Sberbank Investment Research Юлія Гордєєва.

При цьому, згідно проведеному компанією дослідженню, хотіли б придбати квартиру по іпотеці 46 відсотків опитаних. Вони готові платити по 30-45 тисяч рублів в місяць.

Минулий рік став рекордним для іпотечного ринку Росії інформацією Центробанку, в країні видали кредитів на 1,014 трильйонів рублів, що на 45,5 відсотка перевищує показник за 2011 рік.

Читайте також:

Разом з тим, за підсумками січня поточного року ЦБ зафіксував мінімальне зростання темпів видачі іпотеки за останні три роки. За місяць було видано кредитів на 51 мільярд рублів, що на 34 відсотки більше, ніж в січні 2012 року. Для порівняння, в січні минулого року аналогічний приріст склав 94 відсотки, в січні 2011 року - 148 відсотків.

У Агентстві по іпотечному житловому кредитуванню зниження темпів зростання пов'язують із завершенням дії держпрограми підтримки іпотеки.