Проект "Великої Москви" допоможе розробити французький фахівець
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

Проект "Великої Москви" допоможе розробити французький фахівець

13.03 11:05

ЛеруаРадником глави будкомплексу Москви Марата Хуснулліна по містобудівному розвитку став француз Моріс Леруа, який, зокрема, займався проектом створення Великого Парижа. Про це віце-мер столиці заявив на виставці MIPIM, що проходить в Каннах.

Як відзначає газета "Коммерсант'", Леруа допомагатиме в розробці концепції московської агломерації. Так, він може очолити спеціально створене міжнародне бюро "Велика Москва", яке розроблятиме Генплан столиці з урахуванням приєднаних територій.

Про те, що Леруа візьме участь в роботі по розвитку московської агломерації, стало відомо в січні поточного року. Тоді повідомлялося, що до складу експертної групи "Велика Москва", яка почне працювати в другому кварталі 2013 року, увійдуть учасники міжнародного конкурсу на розробку проекту концепції розвитку агломерація і представники професійного співтовариства.

Читайте також:

Моріс Леруа очолив міністерство розвитку міста Франції в листопаді 2010 року (до цього він займав пост віце-президента Національної асамблеї). Він відповідав за координацію розвитку французьких міст, розробку програм підтримки муніципалітетів і безпосередньо за проект створення Великого Парижа.

Розвиток "нової Москви" є однією з основних тем російської делегації на MIPIM. Як відзначив мер міста Сергій Соб'янін, всього на приєднаних територіях планується звести 100 мільйонів квадратних метрів нерухомості різного призначення.