За 8 років новобудови Підмосков'я подорожчали в п'ять разів
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций

За 8 років новобудови Підмосков'я подорожчали в п'ять разів

13.03 17:43

Новобудови МосквиЗа останні 8 років середня вартість квадратного метра на первинному ринку житла Московської області збільшилася в п'ять разів. Про це заявив президент групи компаній "Мортон" Олександр Струмків.

За його словами, в даний час середня ціна новобудов в регіоні складає 65 тисяч рублів за квадратний метр. На думку експерта, протягом найближчих двох років не виключено падіння платоспроможного попиту, що, відповідно, приведе до скорочення числа операцій.

Читайте також:

Крім того, Струмків розповів, що компанія вже будує власний домобудівний комбінат (ДСК) в районі Наро-Фомінська. Об'єм інвестицій в цей проект складе 6 мільярдів рублів. Запуск першої черги підприємства (всього їх чотири) намічений на середину поточного року. Випускати він буде по 500 тисяч квадратних метрів в рік. "Це будуть багатоповерхові панельні будинки з урахуванням всіх сучасних технологій", - сказав президент ГК "Мортон".

Як повідомляли раніше в компанії "МІЕЛЬ", в лютому середньозважена ціна пропозиції "первинки" Підмосков'я виросла на 1,1 відсотка до 70,7 тисяч рублів за квадратний метр. Найбільше за місяць подорожчали монолітні будинки (+1,4 відсотка до 72,4 тисяч рублів).