logo Недвижимость, строительство, ремонт:
шкатулка советов и рекомендаций
  • Большая квартирная афера Из-за махинаций ликвидированной фирмы "Укрконверс" и городской власти безквартирные военные не смогут получить жилье...
  • Начало махинаций Все началось с того, что Национальный координационный центр адаптации военнослужащих, освобожденных в запас или в отставку ...
  • Продавцы воздуха В легальных соглашениях отмечено, что стопроцентное жилье для военных должно финансироваться за счет государства...
  • Договор с привидением Обычно, из опыта можем сказать, что ни одно незаконное строительство еще никогда не было прекращено, поэтому и эти три многоквартирных дома...
  • Цены на жилье до конца года вырастут еще на 30 процентов Если же вы намереваетесь покупать квартиру не из вторичной, грубо говоря - б/у-недвижимости, а новое жилье, где не нужно будет...
  • Кредитование на рынке недвижимости Если вы избрали вариант купли квартиры через банк, то вам нужно набраться терпения, поскольку количество нужных банку от вас бумажек...
По сайту :
Великі неприємності


Автор:Микола МАЛІКОВ, опубліковано: 16/03/2013

Апраксін двір Протистояння між компанією "Главстрой-СПб" Олега Дерипаски і урядом Санкт-Петербурга, що розгорнулося Апраксін двір став першим великим проектом, якого Дерипаска позбувся в Петербурзі, проте незабаром подібна доля може спіткати й інші будівництва бізнесмена. Так, в травні минулого року в Смольному заявили, що не продовжуватимуть терміни інвестугоди на забудову території між вулицями Шкапіна і Розенштейна, де "Главстрой" споруджує багатофункціональний комплекс "Панорама 360°" площею понад 125 тисяч квадратних метрів. Причини схожі - зрив термінів будівництва. У самій компанії відзначали, що затримка відбулася багато в чому з вини міста, яке не змогло своєчасно звільнити ділянку від інших власників. Як писали ділові ЗМІ, влітку сторони змогли домовитися: забудовник виплатить штраф у розмірі трьох мільйонів рублів, а адміністрація не звертатиметься до суду і продовжить будівництво до 2015 року. Втім, офіційного підтвердження цьому поки що не надходило.

Читайте також:

Незабаром під загрозою опинилася реалізація наймасштабнішого петербурзького проекту "Главстроя" - району "Юнтолово" (2,2 мільйонів квадратних метрів житла і 600 тисяч "квадратів" комерційних площ і соціальних об'єктів). У серпні 2012 року влада заявила, що у зв'язку із зірваними термінами здачі інженерних систем не має наміру продовжувати договір оренди землі і подала позов до суду. На думку ж "Главстроя", місто повинно було підвести всю необхідну інфраструктуру самостійно. У грудні компанія скерувала в міськадміністрацію проект мировової угоди, згідно з якою основні витрати на інженерну підготовку території все одно ляжуть на бюджет. Чи погодяться на такий варіант чиновники, поки що неясно.

У "Главстрої" не приховують, що труднощі з реалізацією будівельних проектів почалися після зміни влади міста у середині 2011 року (єдиним беспроблемним об'єктом зараз можна вважати тільки житловий комплекс "Північна долина"). "В.І. Матвієнко шанувала інвесторів, і всі питання так чи інакше розв'язувалися. Зараз - по-іншому. Було б непогано задати відповідним людям в адміністрації питання: чому ціла низка проектів, початих при Валентині Іванівні, зараз згортається під різними приводами, а інші приймаються? Ми-то здогадуємося, чому, але, можливо, дадуть офіційну відповідь?" - цитував прес-службу "Главстроя-СПб" портал newsmediaua.org. Крім того, як відзначала газета "Коммерсант'", якийсь особистий конфлікт існує між гендиректором компанії Сергієм Ветлугsним і віце-губернатором Петербургf Ігорем Метельськbм (останній наприкінці грудня покинув свій пост за власним бажанням).

Щоб хоч якось врегулювати ситуацію, що склалася, у вересні Дерипасці навіть довелося особисто зустрітися з Полтавченком. На зустрічі, крім проектів "Главстроя", обговорювалася вартість будівництва стадіону, що росте, для ФК "Зеніт", генеральним підрядчиком якого є корпорація "Трансстрой", яка входить в будхолдинг мільярдера. Судячи з того, як розвивається історія навколо проектів на Крестовському острові, "Юнтолово" і Шкапіна-Розенштейна, втручання олігарха допомогло принаймні відновити пошук взаємовигідних рішень. А ось для збереження контролю над реконструкцією Апраксіного двору цього виявилося недостатньо.

Реакція девелопера

Прес-служба "Главстрой-СПб" прокоментувала ситуацію, що склалася. У одержаному tvixbox.com релізі наводиться ціла низка причин, через яких забудовник вважає несправедливим непродовження угоди між Смольним і "Главстрой-СПб" про реалізацію "стратегічного інвестиційного проекту перетворення території Апраксіного двору".

У заяві компанії, зокрема, мовиться, що "Главстрой-СПб" розробила нову концепцію розвитку території Апраксіного двору з урахуванням обмежень в частині охорони об'єктів культурної спадщини. За даними компанії, до цієї роботи були залучені провідні консультанти у сфері нерухомості і девелопменту.

Також в релізі наголошується, що "керівництво "Главстрой-СПб" протягом останнього року дії угоди постійно виражало готовність продовжувати реалізацію проекту, про що адміністрація Санкт-Петербурга була письмово інформована".

У результаті, як стверджують в "Главстрой-СПб", компанія так і не одержала від міської влади офіційної відповіді на свої звернення щодо подальшої долі проекту. У компанії дізналися про їх рішення з повідомлень ЗМІ. Проте, керівництво забудовника розраховує одержати роз'яснення від влади Петербурга.

Крім цього, в повідомленні зазначається, що в рамках реалізації проекту "Главстрой-СПб" "провела великий обсяг робіт, інвестувавши значні кошти". Зокрема, були вирішені майново-правові питання з попередніми інвесторами і власниками приміщень, проведені історико-культурна експертиза і технічне обстеження інженерних мереж. За інформацією компанії, сукупний обсяг витрачених коштів на початковій стадії проекту склав близько одного мільярда рублів.
 
 
Дела строительные...
 
Конфликт вокруг жилья...

Новини нерухомості


» За маєток режисера "Розвіяних вітром" попросили 29,5 мільйонів доларів
» Названі типові сфери діяльності іпотечних позичальників Москви
» На Хорошевському шосе побудують торговий центр за 360 мільйонів доларів
» У Петербурзі подешевшало житло, що будується, і подорожчало здане
» Держдума пообіцяла негайно продовжити безкоштовну приватизацію житла


Статьи


» Малоэтажное строительство определено как приоритетное в регионах России
» Кредит под залог недвижимости: надежно, удобно, выгодно
» Кредит под залог недвижимости – самый доступный способ разрешить финансовые проблемы


Дача: строительство и обустройство


» Крыша дачного домика
» Пластиковые окна в дачном доме


Пластиковые окна: выбор, монтаж, уход и ремонт


» Лучший выбор окна. Оконный профиль
» Выбираем окно, ориентируясь на производителя
» Стеклопакет пластикового окна
» Качественный монтаж окон – залог успеха
» Герметизация швов, монтаж откосов, отливов и подоконников при установке окон ПВХ
» Эксплуатационные преимущества ПВХ окон
» Долговечность окон ПВХ
» Уход за пластиковыми окнами
» Ремонт окон как альтернатива их замене на новые


Строительство бани: рекомендации и советы


» Фундаменты для бани
» Как построить баню?
» Материалы для бань
» Финская баня: что скрывается за этим словосочетанием
» Современные технологии строительства бань
» Печи для бань
» Изоляция бань
» Электрокаменки для бань
» Как самому построить баню
» Строительство русской бани
» Чем лучше покрыть крышу бани
Архив


» Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций
 
 
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций
http://tvixbox.com