logo Недвижимость, строительство, ремонт:
шкатулка советов и рекомендаций
  • Большая квартирная афера Из-за махинаций ликвидированной фирмы "Укрконверс" и городской власти безквартирные военные не смогут получить жилье...
  • Начало махинаций Все началось с того, что Национальный координационный центр адаптации военнослужащих, освобожденных в запас или в отставку ...
  • Продавцы воздуха В легальных соглашениях отмечено, что стопроцентное жилье для военных должно финансироваться за счет государства...
  • Договор с привидением Обычно, из опыта можем сказать, что ни одно незаконное строительство еще никогда не было прекращено, поэтому и эти три многоквартирных дома...
  • Цены на жилье до конца года вырастут еще на 30 процентов Если же вы намереваетесь покупать квартиру не из вторичной, грубо говоря - б/у-недвижимости, а новое жилье, где не нужно будет...
  • Кредитование на рынке недвижимости Если вы избрали вариант купли квартиры через банк, то вам нужно набраться терпения, поскольку количество нужных банку от вас бумажек...
По сайту :
Найбільш очікувані


Автор:Петро ВИННИЧЕНКО, опубліковано: 01.02 17:16

Іпотека Ринок торгової нерухомості, на думку консалтингових компаній, найближчими роками повинен стати локомотивом розвитку всього комерційного сегменту в Москві. Експерти називають найбільш очікувані столичні торгові і торгово-розважальні центри (ТРЦ), а консультанти заявляють, що найближчі роки стануть рекордними в плані введення якісних торгових приміщень в цілому по країні, в Москві, Санкт-Петербурзі і в Московській області.

Ринок в очікуванні

На найближчі півтора-два роки в Москві заплановане введення відразу декількох суперрегіональних ТЦ, які можуть істотно вплинути на ситуацію на столичному ринку торгової нерухомості. За даними порталу hayliehouse.com, найбільшим з них повинен стати п'ятирівневий ТРК Vegas Crocus City (280 тисяч квадратних метрів), який будується холдингом Crocus Group Араса Агаларова в рамках створення міста-супутника "Крокус Ситі". Зараз на території цього багатофункціонального комплексу працюють виставковий центр, концертний зал, декілька торгових комплексів, яхт-клуб, готель і станція метро "М'якініно", а до 2015 року по сусідству планується добудувати цілий квартал хмарочосів.

По темі:

Спорудження Vegas Crocus City, який стане другим об'єктом під цим брендом (перший Vegas площею 480 тисяч "квадратів" працює на перетині Каширського шосе і МКАД), стартувало на початку 2012 року. У комплексі, крім гіпермаркетів і торгової галереї, розмістяться копії Рокфеллеровського центру, Таймс Сквер і Fashion Avenue, перший в Росії тематичний дитячий парк Kidzania, розважальна зона, 22-зальний кінотеатр, фудкорт і дворівневий підземний паркінг. Відкриття ТРК заплановане на березень 2014 року.

На 1 лютого 2014 року заплановано відкриття одного з головних "торгових" довгобудів Москви - ТРК "Рівер Молл". Проект загальною площею 260 тисяч квадратних метрів, який реалізується на Автозаводській вулиці на території колишнього заводу ЗІЛ, був анонсований у 2006 році. Будівництвом об'єкта зайнялася компанія "Рівер Молл", яка спочатку планувала завершити будівництво у 2008 році. У кризу проект був заморожений, унаслідок чого терміни його введення в дію неодноразово переносилися. Передбачається, що орендопригодна площа трирівневого комплексу складе 91 тисячі квадратних метрів, на яких розмістяться торгова галерея на 230 орендарів, зона розваг, мультиплекс, кафе і ресторани.

Читайте також:


Варто відзначити, що в даний час відносно забудовника "Рівер Молл" ведеться судовий розгляд. Власником "Рівер Молл" вважається компанія "Ковальський Міст Девелопмент", яку учасники ринку пов'язують з колишнім президентом Банку Москви Андрієм Бородіним. У грудні миу зв'язку з неповерненням коштів по кредиту, виданому на реалізацію проекту, банк подав в арбітраж позов до забудовника на 2,5 мільярдів рублів. Основні слухання по позову призначені на найближчий місяць. У перспективі Банк Москви може зажадати банкрутства боржника і відсудити девелоперський проект. У такому разі його власником, швидше за все, стане компанія "Галс-Девелопмент", яку, як і Банк Москви, зараз контролює ВТБ.

Третім за площею проектом (230 тисяч квадратних метрів), заявленим до відкриття в 2013-2014 роках, є ще один Vegas, що будується на перетині Можайського шосе і Рубльовки. У Vegas Кунцево разом з торговими приміщеннями розташуються тематичні шопінг-вулиці, зона активного відпочинку зі скалодромом і велодромом, парком атракціонів, льодовим катком з акваріумами, мультиплексом і ресторанною зоною. Відкритися ТРЦ повинен одночасно з Vegas Crocus City, у березні 2014 року.

Загальна площа торгово-розважального центру "Весна", який увійде до складу великого рітейл-парку на перетині МКАД і Алтуф'євського шосе, складе 126 тисяч квадратних метрів (орендна - 56 тисяч "квадратів"). Повідомлялося, що якірними орендарями ТРЦ, запланованого до відкриття в четвертому кварталі 2013 року, виступлять гіпермаркет "О’Кей", магазин побутової техніки і електроніки і багатозальний кінотеатр. Реалізацією проекту займається спеціально створене спільне підприємство компаній Central Properties і Alto Assets, яке в жовтні 2012 року купило його у холдингу "Фінстрой".

На серпень цього року заплановане відкриття ТРЦ "Гуд Зон" - ще одного довгобуду, анонсованого, як і "Рівер Молл", у 2006 році. У липні 2007 року власником 75 відсотків проекту став австрійський інвестиційний фонд Immofinanz, який заплатив за пакет близько 500 мільйонів доларів. У кризу будівництво на розв'язці між Каширським і Варшавським шосе було припинене і поновилася тільки наприкінці 2011 року, коли австрійці викупили 25 відсотків акцій, що залишилися. Загальна площа ТЦ складе 123 тисячі квадратних метрів (торгова - 56 тисяч "квадратів"). Очікується, що щорічно комплекс відвідуватиме понад 1,8 мільйонів осіб.

Площа торгового центру Fashion House Moscow в порівнянні з вищеописаними проектами більш ніж скромна (загальна - 38,6 тисячі квадратних метрів, орендопригодна - 28 тисяч "квадратів"). Проте запуску цього проекту ринок чекає з іншої причини: він відноситься до того, що активно розвивається зараз в столиці сегменту аутлет-центрів (спеціалізовані торгові центри, де покупцям пропонуються колекції попередніх сезонів із знижками). Перший подібний проект під назвою Outlet Village Belaya Dacha влітку 2012 року відкрила в підмосковних Котельниках міжнародна компанія Hines.

Об'єкт польської компанії Fashion House Development був анонсований наприкінці 2009 року і реалізується в 12 кілометрах від МКАД по Ленінградському шосе, в районі аеропорту Шереметьєво. В аутлеті розмістяться близько 200 магазинів, а також ресторанів, кафе і парковки. Галереї центру будуть стилізовані під різні європейські міста. Дата відкриття аутлет-центру призначена на 30 травня 2013 року.

Продовження: Рекорд за рекордом

 
 
Дела строительные...
 
Конфликт вокруг жилья...

Новини нерухомості


» За маєток режисера "Розвіяних вітром" попросили 29,5 мільйонів доларів
» Названі типові сфери діяльності іпотечних позичальників Москви
» На Хорошевському шосе побудують торговий центр за 360 мільйонів доларів
» У Петербурзі подешевшало житло, що будується, і подорожчало здане
» Держдума пообіцяла негайно продовжити безкоштовну приватизацію житла


Статьи


» Малоэтажное строительство определено как приоритетное в регионах России
» Кредит под залог недвижимости: надежно, удобно, выгодно
» Кредит под залог недвижимости – самый доступный способ разрешить финансовые проблемы


Дача: строительство и обустройство


» Крыша дачного домика
» Пластиковые окна в дачном доме


Пластиковые окна: выбор, монтаж, уход и ремонт


» Лучший выбор окна. Оконный профиль
» Выбираем окно, ориентируясь на производителя
» Стеклопакет пластикового окна
» Качественный монтаж окон – залог успеха
» Герметизация швов, монтаж откосов, отливов и подоконников при установке окон ПВХ
» Эксплуатационные преимущества ПВХ окон
» Долговечность окон ПВХ
» Уход за пластиковыми окнами
» Ремонт окон как альтернатива их замене на новые


Строительство бани: рекомендации и советы


» Фундаменты для бани
» Как построить баню?
» Материалы для бань
» Финская баня: что скрывается за этим словосочетанием
» Современные технологии строительства бань
» Печи для бань
» Изоляция бань
» Электрокаменки для бань
» Как самому построить баню
» Строительство русской бани
» Чем лучше покрыть крышу бани
Архив


» Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций
 
 
Недвижимость, строительство, ремонт: шкатулка советов и рекомендаций
http://tvixbox.com