Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал

Житель Пермі зміг відсудити у мерії міста майже півмільйона рублів за невиконаний капремонт у його будинку. Після визнання будівлі аварійним чоловікові відшкодували лише вартість самої квартири, але не робіт, які були оплачені, але так і не виконані. Про це пише Ura.ru.

За даними Ленінського районного суду Пермі, після засідання з адміністрацією міста на користь росіянина вирішили стягнути 448 000 рублів за непроведення капремонту. Крім того, мерія буде змушена заплатити держмито у розмірі 7,6 тисяч рублів.

Після того, як будинок чоловіка визнали старим, позивач уклав з адміністрацією Пермі договір про вилучення житла. Пермяку виплатили 3,1 мільйона рублів, після чого він звернувся до суду з вимогою доплатити ще 448 тисяч рублів компенсації за ремонт.

Як пише видання, чоловік посилався на те, що згідно із законом мають також виплатити втрачену вигоду. Представник відповідача заявив у суді, що між чиновниками та власником квартири вже було укладено остаточний договір про відшкодування — зміни він не підлягає.

Раніше мешканець Мурманської області з вини чиновників втратив житло і зміг відсудити у них понад півмільйона рублів як компенсацію. Квартира чоловіка перебувала у будинку, який незаконно знесли.

Сайт у попередній версії