Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал

У травні 2022 року в Москві знизилася середня вартість житла на вторинному ринку – ціни зменшились на 0,4 відсотка. Таких висновків про один тип нерухомості дійшли експерти ріелторського агентства «ІНКОМ-Нерухомість», повідомляє «Російська газета».

За даними аналітиків, середня вартість квадратного метра опустилася до 285,3 тисяч рублів. Однокімнатна квартира в столиці зараз в середньому коштуватиме 9,6 мільйона рублів. За двокімнатну доведеться віддати 13,65 мільйона рублів, за трикімнатну – 19,91 мільйона.

В агентстві причиною подібної динаміки назвали зниження попиту з боку покупців через високі ставки з іпотеки. Проте останнім часом експерти почали помічати зміну ситуації. «Щоденна кількість дзвінків потенційних клієнтів збільшилась на 20 відсотків. У найближчій перспективі можливе зростання актуального попиту та скорочення приросту експозиції, а також уповільнення зниження цін», – пояснили фахівці.

Раніше в «ІНКОМ-Нерухомості» уклали, що у квітні 2022 року серед округів старої Москви лідером за кількістю угод із вторинним житлом став Центральний адміністративний округ (ЦАТ) — на нього припало 25 відсотків договорів від загальної кількості. Нижче розташувався Західний округ, де уклали 14 відсотків угод.

Сайт у попередній версії