Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал

Дерматолог Вайзер: бліда шкіра позбавлена ​​захисного бар’єру від сонячних опіків влітку

Доктор медичних наук, сертифікований дерматолог та доцент клінічної дерматології Колумбійського університету Джесіка Вайзер дала поради щодо порятунку блідої шкіри влітку. Її коментарі наводить видання Popsugar.

За словами спеціалістки, світла шкіра містить набагато менше меланіну, що захищає від сонячних опіків, ніж смаглява. У зв’язку з цим вона більше за інших типів шкіри схильна до появи пігментних плям і подразнень у вигляді почервоніння і сверблячки.

Крім того, Вайзер зазначила, що вплив ультрафіолетових променів також прискорює розпад колагену та фотостаріння. “Меланін діє як широкосмуговий поглинач ультрафіолету і допомагає боротися з вільними радикалами, але світлий тип шкіри практично позбавлений його як захисного бар’єру”, – розповіла вона.

Експерт порекомендувала на щоденній основі використовувати у спекотний сезон сонцезахисний крем із фактором захисту 30+. Вона звернула увагу читачів на те, що засіб необхідно застосовувати кілька разів протягом дня. Крім цього, Вайзер запропонувала перед сном наносити на шкірний покрив ретинол, а також засоби із вмістом вітаміну С. «Місцевий ретинол або ретиноїд підвищить вироблення колагену, а продукти з вітаміном С посилять захисну функцію шкіри та висвітлять пігментні плями», – підсумувала лікар.

У травні американські стилісти Сем Макнайт і Дайон Сміт дали поради щодо догляду за кучерявим волоссям влітку. За словами фахівців, володарки даного типу волосся стикаються з ламкістю та випаданням пасм через підвищену чутливість до вологого та сухого повітря. З цієї причини вони порекомендували заплітати локони в коси і прибирати їх під шапку або хустку на вулиці, а після миття голови обов’язково наносити на волосся кондиціонер і термозахисний засіб.

Сайт у попередній версії