Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


Заступник голови Мінцифри Максим Паршин припустив, що влада може знизити ставку за іпотекою до одного відсотка для IT-фахівців. Про це він заявив на конференції “Цифрова індустрія промислової Росії” (ЦИПР-2022), повідомляє “Інтерфакс”.

За словами Паршина, вже зараз банки пропонують взяти кредит на житло під чотири відсотки річних. «При цьому закладено інструмент, коли регіони своїми бюджетами можуть брати участь у програмі, ще більше знижуючи ставку для айтішників. До двох відсотків вже є приклади. Я думаю, що буде один відсоток», – заявив заступник голови Мінцифри.

Паршин зазначив, що в банках уже триває попередній прийом заявок. Кілька днів тому подали 1,5 тисячі заявок, проте влада припустила, що кількість збільшилася.

На початку травня глава уряду Михайло Мішустін на оперативній нараді зі своїми заступниками оголосив, що в Росії запускають програму пільгової іпотеки зі ставкою п’ять відсотків річних для IT-фахівців. Максимальний обсяг кредиту у містах-мільйонниках становив 18 мільйонів карбованців і 9 мільйонів карбованців на інших регіонах.

Сайт у попередній версії