Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


Пенсіонерка з Архангельська вирішила переїхати з аварійної квартири, де вона мешкала з чоловіком-інвалідом. 61-річна Наталія Лопатіна самостійно збудувала новий будинок, повідомляє Telegram-канал Mash.

Чоловік Наталії багато років тому втратив ногу і пересувається квартирою на колясці, на маленькій площі це робити незручно. Житло дісталося подружжю від держави, однак у ньому не було необхідних зручностей, а ремонт виявився неякісним. «Швидко все провалилося, погане стало. Ні туалету, ні унітазу нічого немає», — розповіла Наталя. За її словами, чекати на допомогу було звідки, і вона взялася за будівництво сама.

Пенсіонерка витратила на будівництво житла свої накопичення та взяті в кредит кошти. Проект будинку для Наталі знайшов в інтернеті син. Майстри допомогли жінці зі зрубом, інше вона збудувала власними силами: встановила вікна, підлогу, утеплила дах і зробила розведення електрики. У новому будинку є все потрібне. За два роки Лопатіній вдалося облаштувати перший поверх, ще за рік пенсіонерка планує доробити другий.

Лопатіна зізналася, що не любить звертатися по допомогу. «Треба вікна. Думаю: що чекати на працівника? Працівник візьме дві тисячі за вікно, вікон багато, а гроші де? Я подивилася в людей – що, мені важко так обробити? – Вважає вона. За її словами, під час роботи вона відпочиває душею.

У травні китаєць самостійно збудував будинок та парк розваг для своїх десяти собак. На реалізацію ідеї він витратив 340 тисяч юанів.

Сайт у попередній версії