Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


Американський музикант, брат співачки Біллі Айліш Фіннеас О’Коннелл купив другий будинок у Лос-Анджелесі — в тому самому районі Лос-Феліс він володіє ще одним особняком. Про це повідомляє Dirt.

Музикант витратив на об’єкт 1946 будівництва 4,6 мільйона доларів (більше 294 мільйонів рублів). Сума угоди виявилася майже на 270 тисяч доларів більшою за запитувану ціну. Будинок виставили на продаж уперше за останні 70 років. Поряд із новим житлом О’Коннеллу належить резиденція, яку він купив близько трьох років тому за 2,7 мільйона доларів.

Новий особняк 270 квадратних метрів знаходиться на ділянці менше гектара. Усередині є три спальні, дві ванні кімнати, тераса, їдальня та бібліотека, поєднана з робочим кабінетом. На території збудовано гараж на дві машини, гостьовий будинок, басейн та тераса з місцем для розведення вогню.

Раніше у травні будинок у Лос-Фелісі вирішив продати зірка серіалу “Теорія великого вибуху” Саймон Хелберг. Він попросив за об’єкт 9,87 мільйона доларів (на той час понад 659 мільйонів рублів). Актор прийняв рішення про продаж, оскільки нещодавно разом із сім’єю переїхав до нового будинку в Пасадені.

Сайт у попередній версії