Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал

Студентів із Санкт-Петербурга вирішили поселити на місці історичної будівлі. Колишній флігель Чесменської богадільні відновлять під гуртожиток, повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на прес-службу Головдержекспертизи Росії.

Флігель був збудований у 1831–1834 роках. Оригінальна будівля на вулиці Гастелло не збереглася — її знесли в 2012 році, а фундамент, що залишився на місці будівництва, визнали аварійним. На цій території планується звести п’ятиповерхову будівлю, в якій проживатимуть учні державного університету аерокосмічного приладобудування (ГУАП).

«Головне завдання проекту – відновлення історичної будівлі, яка формувала вуличний фронт забудови вулиці Гастелло», – зазначила головний експерт проекту з Головдержекспертизи Ірина Тетеревлєва. За її словами, за допомогою архівних матеріалів буде відновлено лицьовий фасад споруди та втрачені архітектурні елементи.

Раніше в травні на чиновників із Санкт-Петербурга завели кримінальну справу через можливе знесення історичної будівлі. Комітету з державного контролю та охорони пам’яток історії та культури (КДІОП) захотів знести прибутковий будинок Лапіна. Передбачається, що чиновники перевищили посадові повноваження та змінили рік будівництва об’єкту на період після 1917 року, щоб вивести будинок із правової охорони.

Сайт у попередній версії