Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал

У Свердловській області з’явилася можливість орендувати земельні ділянки за рубль. Відповідну ухвалу підписав губернатор регіону Євген Куйвашев, пише «Інтерфакс».

Йдеться про наділи для сільськогосподарських робіт, а орендувати за такою ціною росіяни зможуть до кінця 2022 року. “Це дає нам можливість залучити до обігу ділянки, які не використовувалися протягом трьох попередніх років, тобто з 2019 року”, – пояснив глава регіону. Влада Свердловської області планує, що таким чином знову оброблятиметься понад три гектари землі.

Інформація про розташування та розміри ділянок розміщена на сайті обласного міністерства з управління держмайном та на порталах муніципальних утворень. “Орендна плата в один карбованець передбачена за договорами, які будуть укладені з дня набрання чинності чинності”, – заявили в департаменті інформполітики.

Раніше землю за рубль запропонували орендувати у Підмосков’ї. Такою пільгою можуть скористатися імпортозамінюючі підприємства. Про ініціативу вперше розповів губернатор регіону Андрій Воробйов 14 березня. Він зазначив, що окрім надання землі за символічну ціну уряд готовий допомогти у починанні нових проектів.

Сайт у попередній версії