Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


Плату за комунальні послуги під час планового відключення гарячої води влітку запропонували зменшити на 50 відсотків. З ініціативою запровадити сезонну знижку звернувся до голови Мінбуду Ірека Файзулліна депутат Держдуми Василь Власов, передає RT.

Парламентарій зазначив, що за відсутності гарячої води росіяни змушені нагрівати її самостійно – це призводить до додаткової витрати електрики або газу. За словами Власова, громадяни часто звертаються із проханням переглянути комунальні тарифи у літній час.

“Виходячи з вищевикладеного, пропоную знизити плату за водопостачання та електроенергію на 50 відсотків під час планових літніх відключень гарячого водопостачання”, – заявив депутат у листі до голови Мінбуду.

Наприкінці квітня влада запропонувала звільнити від оплати комунальних послуг дітей-сиріт. З такою ініціативою виступив голова Ради при президенті з розвитку громадянського суспільства та прав людини (СПЛ) Валерій Фадєєв. Відповідний законопроект він закликав ухвалити у 2022 році.

Сайт у попередній версії