Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


Департамент містобудування мерії Ярославля надішле повідомлення власнику місцевого бару, розміщеного у старовинній будівлі, з вимогою прибрати з фасаду декор у вигляді позолочених жіночих ніг. Влада російського міста порівняла прикрасу закладу з борделем. Про це повідомляє РІА Новини із посиланням на представника мерії.

Бар розташований на вулиці Собінова в будівлі, яка є пам’яткою архітектури кінця ХIХ століття, йому надано статус виявленого об’єкту культурної спадщини «Будинок житлової церкви Власія». На початку травня працівники бару оновили прикрасу фасаду, зміцнивши на стінах елементи декору у вигляді позолочених жіночих ніг у синіх черевиках. За рахунок цього складається враження, що всередині будинку сидять дівчата, звісивши ноги назовні, а встановлені на підвіконнях квітники схожі на спідниці.

Окраса фасаду викликала бурхливе обговорення у соцмережах. Комусь вона здалася свіжою та оригінальною, а хтось назвав її зухвалою. Через скарги питання у п’ятницю, 3 червня, розглянула містобудівна рада Ярославля. Там заявили, що оцінили сміливий творчий підхід до оформлення фасадів закладу у попередні роки та дбайливе утримання об’єкту культурної спадщини. Проте, зазначили там, у нинішній прикрасі учасники містобудівної ради «вбачили широко поширений на Заході символ будинків толерантності, і загалом відзначено досить грубе карикатурне виконання».

В результаті більшість учасників ради проголосували проти «подібних рішень». Власнику закладу надішле повідомлення з вимогою демонтувати декор.

Раніше повідомлялося, що колишній клуб ветеранів у Чебоксарах перетворився на похоронний магазин. У 2018 році спільнота для пенсіонерів «Вогник» звільнила будівлю, після чого чебоксарська міська рада ветеранів відмовилася підписувати документи щодо повернення. 2021 року об’єкт перейшов до нового власника, який відкрив на місці клубу магазин ритуальних послуг під назвою «Пагост».

Сайт у попередній версії