Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


Mash: четверо нижчегородців купили аварійні квартири, щоб отримати замість нових

У Нижньому Новгороді четверо чоловіків вигадали хитрий спосіб отримати нове житло за невелику суму і прогадали. Жителі російського міста купили аварійні квартири у будинку Чардимова за 45-75 тисяч рублів, щоб обміняти їх на іншу нерухомість, повідомляє Telegram-канал Mash.

План не спрацював: через місяць після придбання дешевого житла в будинку 1911 року будівлі власники подали позов з метою домогтися переселення, проте отримали відмову. Вони знову звернулися до суду, щоб отримати компенсацію у розмірі 50 тисяч рублів, але у відповідь їм надійшов позов за неналежний догляд за об’єктом культурної спадщини.

Наприкінці травня у будинку Чардимова сталася пожежа. Тепер власників квартир у будівлі підозрюють у підпалі – через втрату житла вони можуть претендувати на страхові виплати.

Раніше пенсіонерка з Архангельська вирішила самостійно збудувати будинок, щоб переїхати з аварійної квартири. Жінка отримала квартиру від держави, але ремонт виявився неякісним. На запозичені кошти вона відбудувала нове житло, відмовившись від допомоги будівельників з метою економії.

Сайт у попередній версії