Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал


«Авіто Нерухомість»: у 2022 році зняти житло стало дешевше в Анапі та Сочі

Довгострокова оренда квартир в Анапі та Сочі за рік (з травня 2021 року по травень 2022-го) подешевшала на 16,7 та 23 відсотки відповідно. Такі дані назвали аналітики “Авіто Нерухомості” у своєму дослідженні, пише РБК.

Фахівці з’ясували, що, крім квартир у Сочі, стало набагато дешевше орендувати заміські будинки — за рік середня ставка зменшилася на 40 відсотків. «Це може бути пов’язано з тим, що через збільшення попиту на російський туризм орендодавці почали бачити більше вигоди у короткостроковій оренді та здавати квартири подобово», — пояснив керівник напрямків довгострокової оренди та комерційної нерухомості «Авіто Нерухомості» Тимур Зайцев.

Проте загалом на курортах Краснодарського краю довгострокова оренда житла за рік у середньому подорожчала на 41 відсоток – зараз квартиру в регіоні можна зняти загалом за 22 тисячі рублів на місяць. Короткострокова оренда, за даними аналітиків, теж подорожчала — зростання показників склало 20 відсотків порівняно з травнем 2021-го. Наразі житло на добу можна зняти в середньому за 2000 рублів.

Зростання цін відзначили і на заміські будинки – оренда таких об’єктів у Краснодарському краї зросла на 40 відсотків на рік, до 28 тисяч рублів на місяць. У “Авіто” підвищення ставок на всі типи розміщення пояснюють підвищеним попитом.

Раніше аналітики ЦИАН з’ясували, що за рік орендоване житло найсильніше подешевшало в Алушті, де середня ціна оренди за добу впала на 28 відсотків, до 2,56 тисячі рублів. Іншим російським курортом, де подобове житло подешевшало, експерти назвали Ялту – там його вартість знизилася на 13 відсотків, до 4,34 тисяч рублів.

Сайт у попередній версії