Latest Post

Росіяни стали рідше цікавитись орендою житла в одній курортній країні Росіянам розкрили спосіб уникнути ризиків при покупці житла на маткапітал

Експерт у галузі житлово-комунального господарства, юрист Євгенія Юнісова назвала способи, як росіянам заощадити на комунальних послугах. Вона порадила поставити лічильники гарячого та холодного водопостачання, а також замінити старі прилади на нові, оскільки вони споживають значно менше електроенергії, повідомляє радіо Sputnik.

«Все, що стосується зниження рівня життя, тобто обмеження людини в тому, скільки разів вона миє голову чи стирає білизну, — це неправильно. Я не рекомендувала б досягати економії за рахунок погіршення якості життя. Найкраще досягати економії за рахунок встановлення індивідуальних приладів обліку споживання води», — зазначила фахівець.

За словами Юнісової, у деяких регіонах є досить великі нормативи споживання води, тому без лічильників витрати значно збільшуються, оскільки квитанції виписують на основі коефіцієнтів, що підвищують.

Скоротити витрати на комуналку можна за рахунок електроенергії, позбавившись «бабусиного холодильника», додала експерт. Вона нагадала, що нові прилади споживають менше енергії, ніж старі, тому раціонально провести ревізію техніки та підрахувати, що обійдеться дешевше – обслуговувати стару або придбати нову.

Раніше знос інфраструктури та борги за оплату житлово-комунальних послуг назвали одними з головних загроз для мешканців багатоповерхових будинків. Такі дані стали відомі за результатами опитування організація НП «ЖКГ Контроль».

Сайт у попередній версії